اهدای خون توسط کارمندان اداره کل آموزش فنی وحرفه ای یزد

اهدای خون توسط کارمندان اداره کل آموزش فنی وحرفه ای یزد

يكشنبه 10 شهريور 1398 و ساعت 18:32:15 دوشنبه 11 شهريور 1398 و ساعت 08:09:03 تاریخ بروزرسانی 167

به مناسبت هفته دولت ، ودر راستای ترویج فرهنگ اهدای خون جمعی از کارمندان اداره کل آموزش فنی وحرفه ای یزد در امر خیر و خداپسندانه ای اهدای خون سالم حضور بهم رساندند\r\n\r\n

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی وحرفه ای در این اقدام خداپسندانه که با استقبال حمیدرضا فراشاهی معاون پژوهش ، مدیریت وبرنامه ریزی و جمعی ازکارمندان این اداره همراه بود در این عمل انسان دوستانه در محل اهدای خون حضور داشتند.

فراشاهی ضمن تقدیر از برنامه‌ریزی و اجرای این امر مهم که موجب نشاط و شادابی شده است، اظهارداشت: همان‌طور که گفته شده «اهدای خون، اهدای زندگیست» و باید قدر این نعمت خدادادی را دانسته و در راه کمک به نیازمندانِ این ماده حیاتی از آن استفاده کرد چرا که در این کار رضای خداوند و نجات جان انسان‌ها قرار دارد.

همچنین وی افزود : یکی از مولفه‌های ایجاد همدلی در میان همکاران، شرکت در امور خیرخواهانه است و اهدای خون یکی از امور انسان‌دوستانه‌ای ست که علاوه بر رضای خدا، سلامت جسم و کمک به همنوعان را نیز در خود دارد.

وی ادامه داد: شرکت در برنامه‌های جمعی و گروهی موجب افزایش روحیه و نشاط همکاران می‌شود که این امر رابطه مستقیم در میزان بهره‌وری و کارایی آنها دارد و همین مسئله اهمیت اجرای چنین برنامه‌هایی نشان می‌دهد.