تجهیز کارگاه آموزش صنایع غذایی در شهرستان بافق

تجهیز کارگاه آموزش صنایع غذایی در شهرستان بافق

چهارشنبه 20 شهريور 1398 و ساعت 09:47:34 چهارشنبه 20 شهريور 1398 و ساعت 09:49:43 تاریخ بروزرسانی 141

رئیس مرکز آموزش فنی وحرفه ای شهرستان بافق از تجهیز کارگاه آموزشی صنایع غذایی و همچنین آماده سازی کارگاه آموزشی گوهرتراش برای اولین بار در استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی وحرفه ا ی استان یزد ، کاظم ناظمی ریاست مرکز آموزش فنی وحرفه ای شهرستان بافق  در جلسه گزارش دهی به فرماندار شهرستان گفت : این مرکز آموزشی با هدف افزایش سطح دانش، انگیزه و اشتغالزایی بیشتر در راستای گسترش مشاغل خانگی اقدام به تجهیز کارگاه صنایع غذایی نموده ، که علاوه بر حرفه های شیرینی پزی در حرفه های آشپزی از پانزدهم مرداد ماه سال جاری فعالیت خود را اغاز کرده است .

ناظمی ، همچنین به  اهمیت فراگیری آموزش‌های مهارتی برای زنان اشاره کرد و ادامه داد: مرکز فنی و حرفه‌ای، با اشراف بر اهمیت نقش زنان در جامعه و دستیابی به توسعه پایدار با بهره گیری از این پتانسیل عظیم می کوشد تا با استفاده حداکثری از ظرفیت‌ها و مشارکت‌های بانوان، زمینه رشد کشور در تمامی حوزه‌ها را فراهم می‌کند.

ناظمی  افزود: بعد از اتمام دوره های آموزشی و موفقیت در آزمون پایانی، گواهینامه مهارت آموزش فنی و حرفه‌ای برای شرکت کنندگان صادر می‌شود.

گفتنی است در این جلسه مقرر گردید با مساعدت وهمکاری فرماداری شهرستان نسبت به آماده سازی و راه اندازی اولین کارگاه آموزشی گوهر تراش درمراکز آموزش فنی وحرفه ای شهرستان بافق صورت پذیرد  .