دیدار مشاور رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای با همکاران روابط عمومی و امور بین الملل

دیدار مشاور رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای با همکاران روابط عمومی و امور بین الملل

دوشنبه 4 اسفند 1399 و ساعت 04:49:59 دوشنبه 4 اسفند 1399 و ساعت 04:49:59 تاریخ بروزرسانی 10

بهروز کرمی، مشاور رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور با معاون و کارکنان حوزه روابط عمومی و امور بین الملل سازمان امروز 3 اسفندماه در محل دفتر روابط عمومی دیدار و گفتگو کرد.\r\n\r\n

به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در این دیدار کرمی، با تأکید بر نقش اثربخش تشکل‌های سازمانی در پویایی، کارآئی و به روز کردن سازمان، گفت: بدون شک تحقق رشد و توسعه سازمان با  همسوئیبب بدنه مدیریتی و کارشناسی در سایه بهره‌گیری از ایده‌های کارشناسی در تصميم گیری‌ها و تصميم سازی‌ها محقق می شود.

کرمی با اشاره به تشکیل «دپارتمان ملی مربیان و کارشناسان» برای نخستین بار در سازمان آموزش فنی و حرفه ای گفت: می توان با الگوی مشابه و با هدف تعامل و پویایی روابط عمومی ها،  شورای هماهنگی روابط‌عمومی‌های سازمان آموزش فنی وحرفه‌ای کشور را تشکیل داد.

وی در ادامه تشکیل مجمع کارشناسان بین‌الملل سازمان در راستای توسعه مطالعات‌ تطبیقی در حوزه آموزش‌های فنی وحرفه‌ای و پژوهش‌ های بین‌المللی را ضروری دانست.

 مشاور رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور تصریح کرد: توسعه تعاملات درون سازمانی و برون سازمانی، شرط اصلی ترویج فرهنگ مهارت آموزی  و مهارت افزایی در جامعه است که رکن اصلی آن در هر سازمانی روابط عمومی است.

در این دیدار، معاون و همکاران حوزه روابط عمومی و امور بین الملل به بیان دیدگاه ها، نظرات و چالش های پیش روی روابط عمومی پرداختند.