نماینده مردم میبد و تفت در مجلس شورای اسلامی: در سال رونق تولید، آموزشهای فنی و حرفه ای باید نقش پررنگ تری داشته باشد.

نماینده مردم میبد و تفت در مجلس شورای اسلامی: در سال رونق تولید، آموزشهای فنی و حرفه ای باید نقش پررنگ تری داشته باشد.

يكشنبه 19 خرداد 1398 و ساعت 12:09:05 يكشنبه 19 خرداد 1398 و ساعت 12:09:05 تاریخ بروزرسانی 296

رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای امام خمینی -ره- شهرستان میبد از بازدید نماینده مردم شهرستان های میبد و تفت در مجلس شورای اسلامی از این مرکز و تشکیل جلسه خبر داد.

 به  گزارش  روابط عمومی  اداره  کل آموزش  فنی  و حرفه  ای  استان  یزد  حسین  فلاح  در تکمیل این خبر افزود: دکتر کمال دهقانی فیروزآبادی، نماینده مردم  شهرستان  های میبد و تفت در مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس ، با حضور در مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان میبد  و تشکیل جلسه ،ضمن تبریک عید سعید فطر و آرزوی قبولی طاعات و عبادات در  ماه  ضیافت  الهی ، از زحمات بی دریغ کارکنان و مربیان  این مرکز تقدیر و تشکر نمود. وی در این بازدید با اشاره به مزایای آموزش های مهارتی بر نقش پررنگ تر و کارآمدتر این آموزش ها در جامعه و بویژه در سال رونق تولید تاکید نمود و برای بهبود و پیشرفت آموزش های فنی و حرفه ای قول پیگیری و مساعدت داد.

نماینده مردم شهرستان های میبد و تفت در مجلس شورای اسلامی در این بازدید طی تماس تلفنی با دکتر پاک سرشت رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در جریان برخی از مشکلات و تنگناهای مالی این سازمان قرار گرفت و برای رفع موانع قانونی و فراهم نمودن شرایط و بستر لازم برای جذب کمک های خیری در جهت تجهیز و تقویت زیرساختهای سازمان آموزش فنی و حرفه ای اعلام آمادگی نمود.

همچنین دکترپاک سرشت رئیس سازمان  آموزش  فنی  و حرفه  ای کشوردر تماس تلفنی با فلاح رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان میبد با اهدای سلام و تبریکات عید سعید فطر به یکایک مربیان و کارکنان این مرکز از تلاش و همت آنان تقدیر و تشکر کرده و حرکت رو به پیشرفت سازمان را نتیجه کوشش و فعالیت این عزیزان دانست و برای سربلندی همگی همکاران آرزوی موفقیت نمود.