پیام تبریک مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان یزد به مناسبت فرا رسیدن  میلاد حضرت فاطمه زهرا -س- و روز  زن و مادر

پیام تبریک مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان یزد به مناسبت فرا رسیدن میلاد حضرت فاطمه زهرا -س- و روز زن و مادر

سه شنبه 7 اسفند 1397 و ساعت 14:29:13 279

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان یزد در پیامی فرا رسیدن میلاد فرخنده حضرت فاطمه زهرا -س- و روز زن و مادر را به کارکنان و بانوان شاغل در اداره کل و مراکز آموزش فنی و حرفه ای استان یزد تبریک گفت .

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان یزد:"علی آقا افضلی"در پیامی فرارسیدن میلاد حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن و مادر را به کارکنان و بانوان همکار شاغل در اداره کل و مراکز آموزش فنی و حرفه ای استان یزد تبریک و تهنیت گفت.

متن این پیام به شرح به نگارش در آمده است:

بسمه تعالی

  • میلاد عظیم‌ترین گوهر عفت و دانایی، حضرت صدیقه کبری حضرت فاطمه زهرا(س) فرا رسیده است تا در پرتو مهربان طلوع آن شمس پاکی‌ها، آسمان وجودمان را یک‌ بار دیگر با اندیشه فاطمی تطهیر و روشن کنیم. امروز ام‌ابیهای رسول چشم برجهان می‌گشاید تا به برکت وجود کبریایی خویش، دریچه‌ای از تعالی و کمال را فراروی همگان قرار دهد تا آنجا که از گذر آن، بانوان پاک سرشت و دختران فرهیخته این مرزوبوم با تمسک به حضرت زهرای مرضیه سلام ا... علیها بهترین نمونه‌های زن پرهیزگار برای جهانیان باشند.و چه زیباست که سلاله ای از مادر سادات در همین روز متولد می شود که با انقلاب اسلامی خود، ایران را سرافزار و یکبار دیگر سرشار از عطر تشیع می‌کند. آری امام خمینی (ره) متولد می‌شود تا به عنوان رهرو و فرزندخلف آن بانوی آسمانی، زمینه را برای انقلاب جهانی حضرت مهدی موعود (عج) فراهم کند. اینجانب این عید عزیز و فرخنده و نامگذاری آن را به عنوان روز زن و مقام بزرگداشت مادر را به همه همکاران به ویژه بانوان محترم شاغل در اداره کل و مراکز آموزش فنی و حرفه ای استان تبریک عرض نموده ، آرزو ممندم تحت عنایت منجی عالم بشریت (عج) در مسیر هدایت و رهروی مادر سادات سربلند وموفق باشید.

علی آقا افضلی

مدیر کلّ آموزش فنّی و حرفه ای استان یزد