اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان یزد

اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان یزد

صفحه اصلي RSS پیگیری شکایات مردمی پرسش و پاسخ نقشه سایت
 اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان یزد
 اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان یزد   اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان یزد   اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان یزد  پنجشنبه 02 اسفند 1397

تبیین طرح مهارت آموزی در محیط کار واقعی در فرمانداری شهرستان اشکذر

  معاون آموزش ، پژوهش و برنا مه ریزی اداره  کل  آموزش  فنی  و  حرفه  ای  استان  یزد از تبیین طرح مهارت آموزی در محیط کار واقعی در محل فرمانداری شهرستان اشکذرخبر داد.

 

 به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان یزد : فراشاهی در تشریح این خبر افزود: جهت تبیین طرح مهارت آموزی در محیط کار واقعی جلسه ای با حضور فرماندار  ، رؤسای ادارات صنعت،معدن و تجارت، تأمین اجتماعی، تعاون، کار و رفاه اجتماعی و اتاق اصناف، رئیس مرکز آموزش  فنی  و  حرفه  ای اشکذر و  کارشناس آموزش اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان در محل فرمانداری شهرستان اشکذر برگزار گردید.

بنابر این گزارش در این جلسه معاون آموزش ، پژوهش و برنا مه ریزی اداره کل آموزش فنی و  حرفه ای استان یزد ضمن تشریح دستور العمل طرح مهارت آموزی در محیط کار واقعی اظهار داشت : اين طرح در راستاي اجرايي نمودن بند 2 سياستهاي کلي اشتغال ابلاغي از سوي مقام معظم رهبري و بند 5 سياستهاي کلي اقتصاد مقاومتي"طرح مهارت آموزي در محيط کار واقعي" با رويکرد ايجاد بستر هاي لازم براي اشتغال مولد و پايدار و همچنين استمرار و تثبيت اشتغال فرصتهاي موجود و مورد نياز جامعه به ويژه در مشاغل خرد و خانگي با استفاده از  ظرفيتهاي آموزشي موجود در محيط هاي کارگاهي و در راستاي توسعه و تنوع الگوهاي آموزشي تهيه و ارائه شده است .گفتنی است هدف از اجرای این طرح آشنایی کارجویان با محیط کسب و کار و کسب تجربه، آماده سازی و ایجاد خودباوری در مهارت آموز برای عرصه اشتغال و کارآفرینی می باشد.

فراشاهی خاطر نشان کرد: افراد در این مدت زیر پوشش بیمه مسئولیت مدنی هستند و بعد از فراگیری آموزش های فنی و حرفه ای در آزمون های کتبی و عملی مهارت شرکت می کنند و پس از اخذ مدرک می توانند کارآفرینی کنند یا در واحدهای صنفی و صنعتی به کار مشغول شوند.

شاه حسینی فرماندار شهرستان اشکذر نیز از اين طرح به عنوان طرحي سازنده و موثر براي کمک به حل معضل اشتغال در شهرستان ياد کرد و ابراز اميدواري نمود با حمايت تمام ادارات و اهتمام مرکز آموزش فني و حرفه اي شهرستان تعهدات اين مرکز در این رابطه  تحقق يابد.

 : 2017   |  تاریخ ارسال خبر :  1397/09/10 - 55 : 09 قبل از ظهر
گروه خبری: اداره کل   |  : 618

نظر شما در مورد این مطلب

 

اطلاعیه های سازمان

 اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان یزد

تقدیر معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری یزد از مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان یزد

تجلیل از مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان یزد در جشن بزرگ جوانان و ورزشکاران استان یزد

مسابقه شیرینی انقلاب در مرکز آموزش فنی و حرفه ای غدیر زارچ استان یزد

جلسه هفتگی تفسیر قرآن مدیران کل دستگاههای اجرائی استان یزد به میزبانی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان برگزار شد.

بمناسبت بزرگداشت ایام الله دهه فجر صورت گرفت : دیدار مدیر کل آموزش فنی وحرفه ای استان یزد با خانواده معظم شهدای یزد

معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور: آموزش های فنی و حرفه ای در تداوم فرآیندهای توسعه ای دولت تدبیر و امید جایگاه ویژه ای دارد

با حضورمعاون وزیر و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور و استانداریزد مرکز آموزش فنی و حرفه ای خواهران شهرستان ابرکوه استان یزد همزمان با ایام ا... دهه مبارک فجر افتتاح شد

مهندس ازهاری خبر داد: مشاغل اختصاصی سازمان آموزش فنی و حرفه ای در کمیته مشاغل سازمان اداری و استخدامی کشور تصویب شد

معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور:امروز به تقویت اکو سیستم کارآفرینی در کشور نیاز داریم.

حضور فعال مراکز آموزش فنی و حرفه ای برادران یزد در دومین نمایشگاه برق، الکترونیک و انرژی های نوین

 اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان یزد
 اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان یزد