اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان یزد

اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان یزد

صفحه اصلي RSS پیگیری شکایات مردمی پرسش و پاسخ نقشه سایت
 اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان یزد
 اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان یزد   اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان یزد   اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان یزد  جمعه 04 اسفند 1396

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان یزد: باز شدن گره کور نبود فضای آموزش فنی و حرفه ای بانوان بافق با دستان فرماندار

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی وحرفه ای استان یزد؛ مدیرکل آموزش فنی وحرفه ای استان یزدو هیأت همراه با فرماندار شهرستان بافق دیدار وگفتگو نمودند.

افضلی در این دیدار که به منظور بررسی روند ساخت مرکز آموزش فنی و حرفه ای بانوان بافق برگزار شد از مساعدت و همکاری های فرماندار شهرستان در ساخت این مرکز تشکر کرد و گفت: با همت و درایت فرماندار بافق کمبود فضای آموزش فنی و حرفه ای پس از بیست سال نبود فضای آموزشی ویژه بانوان حل شد.

وی با اشاره به اینکه ساخت این مرکز تاکنون 75 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است، افزود: این مرکز با همکاری و تعامل دستگاه های شهرستان در آینده نزدیک به بهره برداری خواهد رسید.

مدیرکل آموزش فنی وحرفه ای استان افزود: این مجتمع در مساحتی بیش از ۱۸۰متر ساخته می شود که شامل ۴کارگاه آموزشی در بخش های صنایع دستی،صنایع غذایی،طراحی و دوخت و فنی ویژه خواهران است.

فرماندار بافق نیز در این جلسه با قدردانی از حضور و پیگیری مسئولان فنی و حرفه ای در ساخت این مرکز گفت: فضاهای آموزشی که تاکنون جهت آموزش بانوان مورد استفاده قرارمی گرفت در شأن و منزلت بانوان شهرستان نبوده است.

محمد زاده رحمانی در ادامه به اهمیت ساخت این مرکز اشاره کرد و افزود: امیدوارم با ساخت این مرکز مشکل کمبود فضای آموزش فنی و حرفه ای بانوان شهرستان مرتفع شود.

 

 : 1479   |  تاریخ ارسال خبر :  1396/06/15 - 35 : 10 قبل از ظهر
گروه خبری: اداره کل   |  : 910

نظر شما در مورد این مطلب

معاون وزير تعاون،كار و رفاه اجتماعي و رییس سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور :مربيان بخش مهمي از كانون هاي فكري سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور هستند

اطلاعیه های سازمان

 اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان یزد
 اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان یزد
 اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان یزد