اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان یزد

اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان یزد

صفحه اصلي RSS پیگیری شکایات مردمی پرسش و پاسخ نقشه سایت
 اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان یزد
 اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان یزد   اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان یزد   اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان یزد  پنجشنبه 02 اسفند 1397

برگزاری جلسه شورای اداری اداره کل و مراکز آموزش فنی و حرفه ای استان یزد

 مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان یزد از تشکیل جلسه شوراي اداری اداره کل و مراکز آموزش فني و حرفه اي استان خبر داد.

   به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان یزد، افضلی در تشریح این خبر گفت : جلسه شوراي اداری اداره کل و مراکز آموزش فني و حرفه اي استان با حضور معاونین ،روسای مراکز و ادارات و واحدها با موضوع ارائه گزارش عملکرد هشت ماهه معاونت های آموزش، پژوهش و برنا مه ریزی و اداری  و  پشتیبانی و بحث  و  تبادل  نظر  پیرامون  عملکرد روسای  مراکز در محل  سالن ولایت این اداره کل برگزار شد.

نویدی معاون اداری و پشتیبانی اداره کل  آموزش فنی  و حرفه  ای استان یزد در این  جلسه به ارائه گزارش هشت ماهه عملکرد درآمدی و مالی کلیه مراکز آموزش فنی و  حرفه ای استان و تشریح بخشنا مه های ارسالی از سوی سازمان در خصوص  ساماندهی نیروی انسانی و همچنین معرفی روسای جدید منصوب شده مراکز  و  ادارات  آموزش فنی  و حرفه  ای پرداخت. وی خواستار  استفاده از  تمامی  ظرفیت  ها و پتانسیل های مراکز  جهت  پیشبرد  اهداف  سازمان  شد و بر تلاش  مضاعف مراکز در در آمدزایی  تبصره 75  و قراردهای  آموزشی تاکید نمود.

در ادامه فراشاهی معاون آموزش و پژوهش و برنامه ریزی اداره کل به ارائه گزارش عملکرد هشت ماهه آموزش و فعالیت مربیان مراکز پرداخت و خواستار تلاش بیشتر مراکزی که عملکرد پائینی دارند در سه ماهه باقیمانده سالجاری شد.وی از روسای مراکز خواست تا با نشست با فرمانداران شهرستان طرح مهارت آموزی در محیط کار واقعی را پیگیری تا  تعهد استان  محقق شود.

حق جو رئیس اداره امور عمومی و پشتیبانی اداره کل در این نشست به تشریح بیمه تکمیلی درمانی دانا و شرایط آن پرداخت و بر کنترل ورود و خروج کارکنان تاکید و در  خصوص نحوه مرخصی ساعتی و روزانه و امور رفاهی کارکنان توضیحاتی ارائه  نمود .

سلطانی رئیس اداره سنجش و ارزشیابی مهارت نیز در این نشست به بیان نکات مهمی که باید در آزمون های  آنلاین ، کتبی و  عملی رعایت شود و  تشریح دستوالعمل های  جدید سازمان در حوزه سنجش و ارزشیابی پرداخت.

دهقان مدیر حراست اداره کل نیز ضمن تاکید بر رعایت نکات حفاظتی در تمامی فعالیت ها در مراکز افزود :روسای مراکز و نمایندگان حراست و پرسنل حفاظت فیزیکی بیش از پیش به این مهم توجه و دقت نظر داشته باشند.

در ادامه پور ابراهیمیان نماینده روسای مراکز به بیان مشکلات موجود در مراکز و نقطه نظرات  و  پیشنهادات روسای مراکز جهت رفع مشکلات موجود پرداخت. در ادامه برخی از روسای مراکز نیزنقطه نظرات خود را بیان نمودند. افضلی مدیر کل آموزش فنی و حرفه  ای استان یزد درپایان این نشست ضمن تقدیر و تشکر از فعالیت های صورت گرفته توسط  معاونین و کلیه روسای مراکز  و ادارات  و  واحدها، به سئوالات و مطالب مطرح شده توسط روسای مراکز پاسخ داد.

مدیر کل آموزش  فنی و حرفه  ای استان یزد بر رعایت صرفه جویی در انرژی و هزینه ها تاکید نمود و خواستار توجه بیش از پیش به مبحث تکریم ارباب رجوع و تسریع در انجام خدمت رسانی به مردم شد. وی بر ارتباط بیشتر روسای مراکز با فرمانداران و شورای شهر شهرستان در خصوص جذب اعتبارات جهت مرکز شد.افضلی بر ارتباط  بیشتر روسای مراکز با خبرنگار صدا و سیمای و اصحاب مطبوعات شهرستان جهت معرفی فعالیت های مرکز و همچنین بر عقد قرارداد آموزشی با کمیته امداد، بنیاد شهید ، بهزیستی ، صنایع و .... تاکید نمود.

مدیر کل آموزش فنی و حرفه  ای استان یزد بر نیاز سنجی علمی و کاربردی آموزش ها ی مهارتی با هدف اشتغالزایی در شهرستان تاکید کرد  .در پایان این جلسه لوح تقدیر دکتر پاک سرشت معاون  وزیر و رئیس سازمان توسط افضلی مدیر کل آموزش فنی و حرفه  ای استان به مهدیه کارگر دهقانی رئیس مرکز خواهران یزد بدلیل کسب مقام دوم بعنوان رئیس مرکز نمونه کشوری و محمد علی ابویی مربی مرکز مهریز بدلیل کسب مقام سوم بعنوان مربی نمونه کشوری به  آنها اهداء گردید.: 2024   |  تاریخ ارسال خبر :  1397/09/15 - 19 : 02 قبل از ظهر
گروه خبری: اداره کل   |  : 566

نظر شما در مورد این مطلب

 

اطلاعیه های سازمان

 اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان یزد

تقدیر معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری یزد از مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان یزد

تجلیل از مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان یزد در جشن بزرگ جوانان و ورزشکاران استان یزد

مسابقه شیرینی انقلاب در مرکز آموزش فنی و حرفه ای غدیر زارچ استان یزد

جلسه هفتگی تفسیر قرآن مدیران کل دستگاههای اجرائی استان یزد به میزبانی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان برگزار شد.

بمناسبت بزرگداشت ایام الله دهه فجر صورت گرفت : دیدار مدیر کل آموزش فنی وحرفه ای استان یزد با خانواده معظم شهدای یزد

معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور: آموزش های فنی و حرفه ای در تداوم فرآیندهای توسعه ای دولت تدبیر و امید جایگاه ویژه ای دارد

با حضورمعاون وزیر و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور و استانداریزد مرکز آموزش فنی و حرفه ای خواهران شهرستان ابرکوه استان یزد همزمان با ایام ا... دهه مبارک فجر افتتاح شد

مهندس ازهاری خبر داد: مشاغل اختصاصی سازمان آموزش فنی و حرفه ای در کمیته مشاغل سازمان اداری و استخدامی کشور تصویب شد

معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور:امروز به تقویت اکو سیستم کارآفرینی در کشور نیاز داریم.

حضور فعال مراکز آموزش فنی و حرفه ای برادران یزد در دومین نمایشگاه برق، الکترونیک و انرژی های نوین

 اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان یزد
 اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان یزد