اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان یزد

اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان یزد

صفحه اصلي RSS پیگیری شکایات مردمی پرسش و پاسخ نقشه سایت
 اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان یزد
 اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان یزد   اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان یزد   اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان یزد  پنجشنبه 02 اسفند 1397

نشست شورای هماهنگی تعاون، کار و رفاه اجتماعی با استاندار و مجمع نمایندگان مجلس شورای اسلا می استان یزد

 مدیر کل  آموزش  فنی  و  حرفه  ای  استان  یزد از  برگزاری  نشست  شورای هماهنگی تعاون، کار و رفاه  اجتماعی با استاندار و مجمع  نمایندگان مجلس  شورای  اسلامی  این استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان یزد، افضلی در تشریح  این خبر افزود: نشست شورای هماهنگی تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد با حضور استاندار، معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری، مجمع نمایندگان  مجلس شورای  اسلامی استان، مدیرکل و رئیس شورای هماهنگی تعاون، کار و رفاه اجتماعی و مدیران دستگاه های عضو این شورا با موضوعات  بررسی  برنا مه  ها و اعتبارات  دستگاههای اجرایی عضو  شورای هماهنگی تعاون ،کار و رفاه  اجتماعی  استان و مسائل  و مشکلات کارگری  و افراد تحت  پوشش بیمه  تامین اجتماعی و  اصناف و  اقشار  آسیب پذیر و بررسی جایگاه تشکل های  کارگری و  مشکلات  پیش روی  آنها در محل استانداری  یزد  برگزار شد.

بنا بر این گزارش در این نشست  ریاحی  مدیر کل تعاون  کار ورفاه  اجتماعی استان  یزد ضمن معرفی دستگاه های عضو شورای هماهنگی تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گفت: هدف از تشکیل شورای هماهنگی در استان ها، تعامل و همفکری بین مدیران زیر مجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی بوده که این امر هم افزایی فکری و توان خدمت بیشتر به مردم را بدنبال داشته است .

سپس طالبی استاندار یزد ادامه داد: یکی از حساس‌ترین ادارات استان، دستگاه‌های مرتبط با وزارت‌ تعاون، ‌کار و رفاه اجتماعی هستند.

محمد علی طالبی با اشاره به مشکلاتی که در ارتباط با اعتبارات خدمات درمانی تامین اجتماعی مطرح شد، ‌بیان کرد: بخش زیادی از مسائل اعتباری مرتبط با تامین اجتماعی به وسیله تهاتر رفع می‌شود.

وی با تاکید بر اینکه ادارات استان باید برای رفع مشکلات برنامه ریزی داشته باشند، ‌افزود: هر یک از این دستگاه‌ها باید با مدیریت مناسب بویژه در ماه‌های پایانی سال اقداماتی انجام دهند که برخی نارضایتی‌ها و مشکلات کاهش یابد.

طالبی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: با وجودی که یزد استا‌نی صنعتی بوده و جذابیت‌های زیادی برای سرمایه‌گذاری در آن وجود دارد، کمترین آثار از حضور صندوق‌های مختلف کشوری در استان یزد را مشاهده می‌کنیم.

استاندار یزد عنوان کرد: باید پیگیری های لازم در خصوص حضور این صندوق‌ها در استان یزد و انجام سرمایه‌گذاری‌های پایدار صورت گیرد و طرح های اقتصادی خاص در حمایت از اقشار آسیب پذیر در این حوزه داشته باشیم.

بالاترین مقام اجرائی استان خاطرنشان کرد: با توجه به حساسیت‌هایی که در حوز‌ه تعاون، ‌کار و رفاه اجتماعی وجود دارد، باید مسائل و مشکلات موجود در این زمینه به وزیر  تعاون،‌کار و رفاه اجتماعی منتقل شود تا حمایت بیشتری  از سوی وزارت خانه از مدیران این دستگاه‌ها ‌در استان انجام شود.

گفتنی است در ابتدای این نشست مدیران دستگاههای عضو شورای هماهنگی تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان به گزارشی از فعالیت های ادارات تحت مسئولیت خود پرداخته و پیشنهادات و  نقطه نظرات  خود را درباره  بودجه و اعتبارات  دستگاه  مربوطه  خود بیان  نمودند.: 2094   |  تاریخ ارسال خبر :  1397/10/26 - 08 : 08 قبل از ظهر
گروه خبری: اداره کل   |  : 415

نظر شما در مورد این مطلب

 

اطلاعیه های سازمان

 اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان یزد

تقدیر معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری یزد از مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان یزد

تجلیل از مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان یزد در جشن بزرگ جوانان و ورزشکاران استان یزد

مسابقه شیرینی انقلاب در مرکز آموزش فنی و حرفه ای غدیر زارچ استان یزد

جلسه هفتگی تفسیر قرآن مدیران کل دستگاههای اجرائی استان یزد به میزبانی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان برگزار شد.

بمناسبت بزرگداشت ایام الله دهه فجر صورت گرفت : دیدار مدیر کل آموزش فنی وحرفه ای استان یزد با خانواده معظم شهدای یزد

معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور: آموزش های فنی و حرفه ای در تداوم فرآیندهای توسعه ای دولت تدبیر و امید جایگاه ویژه ای دارد

با حضورمعاون وزیر و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور و استانداریزد مرکز آموزش فنی و حرفه ای خواهران شهرستان ابرکوه استان یزد همزمان با ایام ا... دهه مبارک فجر افتتاح شد

مهندس ازهاری خبر داد: مشاغل اختصاصی سازمان آموزش فنی و حرفه ای در کمیته مشاغل سازمان اداری و استخدامی کشور تصویب شد

معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور:امروز به تقویت اکو سیستم کارآفرینی در کشور نیاز داریم.

حضور فعال مراکز آموزش فنی و حرفه ای برادران یزد در دومین نمایشگاه برق، الکترونیک و انرژی های نوین

 اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان یزد
 اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان یزد