اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان یزد

اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان یزد

صفحه اصلي RSS پیگیری شکایات مردمی پرسش و پاسخ نقشه سایت
 اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان یزد
 اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان یزد   اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان یزد   اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان یزد  پنجشنبه 26 مهر 1397
 اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان یزد
 
صفحه اصلي بانک اطلاعاتي  بانک اطلاعات نخبگان  تیم استان سال 88 
تیم استان سال 88
بانک اطلاعات نخبگان
نخبگان فنی و مهندسی
تیم المپیاد سال 82
تیم المپیاد سال 83
نیم المپیاد سال 84
تیم استان سال 85
سال 86
تیم المپیاد سال 87
تیم استان سال 88
    اسامی تیم ومربیان استان 89
       
       
      اسامی تیم المپیاد مهارت استان (نفرات اول استانی ) یزد ومدال آوران مسابقات کشوری در سال 88
      ردیف رشته نام ونام خانوادگی نام پدر کد ملی تاریخ تولد مقام استانی مقام کشوری توضیحات
      1 قالیبافی 1-شهربانو رمضانی یوسف 5030010424 1369 اول - ابرکوه
      2 خیاطی (فناوری مد) 2-الهه افضلی مهدی 4420071486 1368 اول - تفت
      3 کنترل صنعتی 3-سیدامیر میربلوکی سیدرضا 4460002809 1368 اول - مهریز
      4 تراش CNC 4-مجتبی زارع بنادکوکی رمضان 4420145730 1369 اول برنز
      5 فناوری اطلاعات – کاربرد نرم افزارها 5-سیدمحمدرضا مدرس سریزدی سیدمحمد مهدی 4420149760 1369 اول برنز
      6 فناوری طراحی گرافیک 6-مهدی صالح زاده ابرقوئی محمدرضا 5030014624 1369 اول برنز ابرکوه
      7 طراحی صفحات وب 7-امید پیله ور محمدآبادی علی محمد 4420195363 1369 اول -
      8 پلی مکانیک (اتوماسیون) 8-فرزان عبدالهیان غلامرضا 1373 اول -
      9 طراحی مهندسی مکانیک - CADD 9-حمیدرضا انتظاری علی محمد 4420092874 1368 اول طلا
      10 فناوری اطلاعات کامپیوترهای شخصی – پشتیبانی شبکه 10-سیدفرشاد میرشمسی سیدمحمد 4420166096 1369 اول -
      11 فناوری اتومبیل 11-ابوالفضل آخوندزاده هنزائی عباس 4420119756 1369 اول -
      12 لوله کشی و گرمایشی 12-سیدعلی طبائی اشکذری سیدحسین 4420085908 1368 اول - صدوق
      13 جوشکاری 13-مهدی علیزاده محمدعلی 4420010835 1368 اول - زارچ
      14 کابینت ساز (چوبی) 14-سیدحامد مجیب زاده سیدمحمد 4420169036 1369 اول طلا
      15 نجاری (اتصالات در , پنجره) 15-عباس جعفری زاده محمدعلی 4420257199 1370 اول -
      16 رباتیک 16-پوریا یزدیان اناری علی 001003110292 1369 اول - رشته تیمی
      17 رباتیک 17-علی صالحی فیروزآبادی محمدسعید 4420105267 1368 اول - رشته تیمی
      18 آجرچینی 18-محمود لطفی زاده باجگیرانی نصرت اله 1100065776 1369 اول طلا -
      19 قنادی 19-اعظم صفاپور یدا... 12023 1367 اول -
      20 مکاترونیک 20-منصور اسداللهی محمد رضا 11128 1366 اول - رشته تیمی
      21 مکاترونیک 21-محمدمیرشمسی محمد حسین 6630 1366 اول - رشته تیمی
      22 ساخت و تولید تیمی 22-محسن باغستانی حسین 4433347795 1366 اول طلا رشته تیمی
      23 ساخت و تولید تیمی 23-ابوالفضل زارع مهرجردی غلامحسین 4434605921 1365 اول طلا رشته تیمی
      24 ساخت و تولید تیمی 24-پیمان عبدالهیان غلامرضا 10307 1366 اول طلا رشته تیمی
      25 برودتی 25-سیدمسعود سیدعلی زاده زرندی سید علی 3080023994 1368 اول طلا زارچ
      26 کاشیکاری دیوار و کف 26-عیسی ملک پور شهرکی لطف اله 4610111802 1368 اول برنز

      اطلاعیه های سازمان

       اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان یزد
       اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان یزد
       اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان یزد