اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان یزد

اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان یزد

صفحه اصلي RSS پیگیری شکایات مردمی پرسش و پاسخ نقشه سایت
 اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان یزد
 اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان یزد   اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان یزد   اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان یزد  جمعه 04 خرداد 1397
 اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان یزد
روابط عمومی ، مدیریت بحران
صفحه اصلي بانک اطلاعاتي  بانک اطلاعات نخبگان  سال 86  
سال 86
بانک اطلاعات نخبگان
نخبگان فنی و مهندسی
تیم المپیاد سال 82
تیم المپیاد سال 83
نیم المپیاد سال 84
تیم استان سال 85
سال 86
    تیم المپیاد سال 87
      تیم استان سال 88
        اسامی تیم ومربیان استان 89
           
           
          اسامی تیم المپیاد مهارت استان (نفرات اول استانی ) یزد ومدال آوران مسابقات کشوری در سال86
          ردیف رشته نام ونام خانوادگی کد ملی مقام استانی مقام کشوری شهرستان
          1 تكنولوزي اطلاعات نرم افزار محمد سعيد گلشن 4479967273 اول گروه2 - بافق
          2 آجرچيني عليرضا طحاني 4420019905 اول گروه2 نقره کشوری
          3 كاشي كاري كف وديوار محمد مسعود منتظري 5610000130 اول گروه2 - بافق
          4 طراحي صفحات وب سيد منصور ميرهدائي - اول گروه2 بافق
          5 تكنولوژي اتومبيل سيد محمد مير سيدي - اول گروه2 -
          6 كابينت ساز چوبي امير جماليون - اول گروه2 طلا کشوری
          7 نقشه كشي صنعتي محمدمير جليلي 4433332011 اول گروه2 نقره کشوری
          8 تاسيسات الكتريكي محسن حسن زاده 0839983085 اول گروه1 - طبس
          9 فناوري طراحي گرافيك امين سامعي 4433340081 اول گروه2 -
          10 خياطي زنانه طاهره گندم مالميري 4433314161 اول گروه1 -
          11 خياطي زنانه مرضيه ناظمي 4433627046 اول گروه2 -
          12 فرش بافي منيره مسعودي 0839933691 اول گروه2 - طبس
          13 فرش بافي الهام الهياري 4450000226 اول گروه1 - ابركوه
          14 منبت كاري فاطمه پور شفيعي 4433377661 اول گروه2 -
          15 ساخت وتوليد حامد علمدار يزدي 4433572802 اول گروه1 برنز کشوری
          16 ساخت وتوليد اسماعيل بابائي 4433277657 اول گروه1 برنز کشوری
          17 ساخت وتوليد پيمان عبد الهيان - اول گروه1 برنز کشوری
          18 جوشكاري مسلم محمدي اسفنگي 4779966145 اول گروه2 - بافق
          19 لوله كشي عباس چمانچي - اول گروه2 يزد
          20 قنادي آمنه ذاکری فرد - اول گروه2 -
          21 كنترل صنعتي حسین نادي 4420031190 ااول گروه1ول -
          22 فناوري برودتي عباس لطف آبادي عصاري 4433344834 اول گروه1 -
          23 فناوري برودتي حميد رضا رعيت ركن آبادي 4489958358 اول گروه2 - ميبد
          24 پلي مكانيك محسن باغستاني 4433347795 اول گروه2 طلا کشوری

          اطلاعیه های سازمان

           اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان یزد
           اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان یزد
           اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان یزد